Jens Birkemose (1943-1922): Komposition. Litografi i farver.
Momsvare
Jens Birkemose (1943-1922): Komposition. Litografi i farver. Sign. XIX/XXX. Lysmål: 85 x 59 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)