Julie Nord. 'Colonial Scene'. (cd)
Julie Nord. 'Colonial Scene' - figur komposition. Indrammet litografi - P.P. (Printers proof, trykkerens prøvetryk) 10 / 15. Sign. i bly Julie Nord. 49 x 34 cm. (56 x 40) cm. cd