Jytte Loehr: To kompositioner, litografi (2)
Jytte Loehr (f. 1943): To kompositioner, litografi. Begge sign. J.Loehr '01 og numm. 3/165, 55 x 37, rammemål 70 x 50,5 cm. (2)