Jytte Loehr: To kompositioner, litografi (2)

Vurdering

Hørsholm

6570747

Jytte Loehr (f. 1943): To kompositioner, litografi. Begge sign. J.Loehr '01 og numm. 3/165, 55 x 37, rammemål 70 x 50,5 cm. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage