Kai Lindemann: Siddende kvindemodel, Litografi - 1986.
Kai Lindemann: Siddende kvindemodel, Litografi - 1986. Sign. Lindemann, 40/150. U. Ramme. Ubrugt eksemplar. 76 x 56 cm.