Leif Madsen: 'Træet", litografi

Vurdering

Hørsholm

6570683

Leif Madsen (f. 1943): 'Træet', litografi i farver, sign. Leif Madsen 71 195/198 samt med titel. Lysmål 58 x 44 cm, rammemål 82 x 62 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage