Lis Zwick (1942-2020): 'Demimonden', litografi i farver. Vence 1988.
Momsvare
Lis Zwick (1942-2020): 'Demimonden', litografi i farver. Vence 1988. Sign. og betitlet, 43/200. Lysmål 76 x 56 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)