Lonni Hall: Komposition. Litografi

Vurdering

Hørsholm

6570756

Lonni Hall (f. 1956): Komposition. Litografi, sign. LHall og numm. 3/175. 38 x 56 cm, rammemål 50 x 67 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage