Mogens Balle (1921-1988): Figurlig komposition. Litografi i farver.

Vurdering

Hørsholm

6570000

Mogens Balle (1921-1988): Figurlig komposition. Litografi i farver. Sign. Balle 5/7. Lysmål: 42 x 53 cm. U. glas.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage