Mogens Balle (1921-1988): Figurlig komposition. Litografi i farver.
Momsvare
Mogens Balle (1921-1988): Figurlig komposition. Litografi i farver. Sign. Balle 5/7. Lysmål: 42 x 53 cm. U. glas.
Dansk Banks samlinger. (cd)