Per Kirkeby (1938-2018): litografi omkring 1991.

Vurdering

DKK 1.900

Hørsholm

6570094

Per Kirkeby (1938-2018): litografi omkring 1995. Sign. PK 91, 240/300. Bladmål: 57 x 74 cm. (cd) Glas med revne.
Dansk Banks samlinger. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage