Peter Martensen: Komposition med figurer, radering

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6569567

Peter Martensen (f. 1953): Komposition med figurer, radering, sign. med bly Peter Martensen 6/15. Indrammet med passepartout, lysmål 23 x 18 cm, rammemål 36 x 29 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage