Peter Martensen: Komposition med figurer, radering
Peter Martensen (f. 1953): Komposition med figurer, radering, sign. med bly Peter Martensen 6/15. Indrammet med passepartout, lysmål 23 x 18 cm, rammemål 36 x 29 cm.