Richard Mortensen (1910-1993): Komposition, litografi i farver. 1969

Vurdering

Hørsholm

6571597

Richard Mortensen (1910-1993): Komposition, litografi i farver. 1969. Sign. 65/69. lysmål: 65 x 47 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage