Robert Jacobsen (1912-1993): Komposition ca. 1985. litografi.
Momsvare
Robert Jacobsen (1912-1993): Komposition ca. 1985. litografi. Sign. Rob. Jacobsen, 245/250. Lysmål: 55 x 72. U. glas.
Dansk Banks samlinger. (cd)