Vibeke Alfelt. 'Cirkusmotiv med heste'. (cd)

Vurdering

Odense

6568686

Vibeke Alfelt (1934-1999), 'Cirkusmotiv med heste'. Indrammet litografi 225 / 570. Signeret i bly Vibeke Alfelt 85. 37 x 44 cm (50,5 x 56,5) cm. cd

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage