Omega armbåndsur af stål.

Vurdering

DKK 3.200

København

6572107

Vintage herrearmbåndsur fra Omega i urkasse af stål. Riflet krone med logo. Sølvfarvet urskive med stregindex, logo, datorude og tre visere. Mekanisk urværk med manuelt optræk. Monteret med lænke af stål. Indvendig L. 16 cm. Urkasse Ø. 35 mm. Fremstår med brugsspor og ridser på glas. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorik på uret.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage