Omega Constellation armbåndsur af stål

Vurdering

København

6568578

Armbåndsur fra Omega model Constellation i urkasse af stål. Lys urskive med punktindex, datorude og tre visere. Monteret med original lænke af stål. Indvendig L. 18 cm. Urkasse Ø. 33 mm. Fremstår med brugsspor, ridser på urkasse og lænke samt læt misfarvning på skive. Uret gik ikke på vurderingstidspunktet. Batteriskift må påregnes. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorik på uret.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage