Seiko Chronograph herrearmbåndsur af stål.
Momsvare
Herrearmbåndsur fra Seiko Ref: 920227 i urkasse af stål. Safirglas. Sorturskive med arabertal, datorude, tre visere og chronographfunktion. Quartz urværk. Monteret med rem af sort læder og spænde af stål. Fremstår med brugsspor og mindre overfladiske ridser. Uret gik ikke på vurderingstidspunktet (batteriskift må påregnes) Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorik på uret.
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her