Samling LP'er / grammofonplader / vinyler (ca.143) samt to lpholder

Vurdering

DKK 3.800

Aarhus

6573179

Samling LP'er / vinyler bestående af dansk og udenlandsk rock og pop. Heraf bla. Stor samling Queen, Freddie Mercury, Pink Floyd nr. 5099902988313 ( med plakat), Tin machine, Beatles, flere Deep Puple, flere Gasolin og Kim Larsen, jesus Jones, Kiss, John Lennon, Alrune Rod, Tesla, Michael Jackson (picture disc) Santana, ZZ Top, Lou Reed, Bruce Springsteen, Paul mccartney, George Michael, AC/DC, m.fl. 1960/1970/1980/1990-erne. 15 stk. klassisk, dansk top, opsamlinger. Ingen schlager. Fremstår med få brugsspor til brugsslitage. Fejl og mangler kan forkomme. (Ca. 143) Samt To lp stativer af bejdset træ, en med skuffe, denne afsluttet på hjul. H. 53 -55 B. 45 D. 30-35 cm. Fremstår med lettere brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage