Byvåben for Maribo, udført i udskåret bemalet og forgyldt træ

Vurdering

DKK 10.000

København

6565927

Byvåben for Maribo, udført i udskåret bemalet og forgyldt træ. H. 93 cm. B. 70 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage