Kay Bojesen. Gyngehest

Vurdering

Aarhus

6571196

Kay Bojesen (1886-1958): Gyngehest af massivt, lakeret bøgetræ. Stemplet Kay Bojesen, Copyright, Denmark. H. 45 cm. Fremstår med kraftige brugsspor

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage