Samling ældre fyldepenne bla. Mont Blanc (5)

Vurdering

Aarhus

6573074

Samling ældre fyldepenne bla. Mont Blanc med spids af 14 kt. guld, L. 12 cm.
Miller fyldepen med spids af 14 kt. guld, L. 12,5 cm. (mangler top), parker fyldepen og 2 øvrige. Fremstår med alm. brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage