Sonos. Trådløs høtaler play 5 model 5100
Momsvare
Sonos. Trådløs høtaler play 5 model 5100. H. 20 cm. B. 35 cm. D. 16 cm. Fremstår med brugsspor. Vægbeslag medfølger.
Proveniens: Danske bank