Emu. Havebord med otte stole (9)

Vurdering

København

6572017

Rundt havebord og 8 stole af pulverlakeret stål. H. 75 cm. Ø. 130 cm. Fremstår med brugsspor og rust.
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage