Otte stole af stål (8)

Vurdering

København

6572459

Otte stole af stål. H. 83 cm. Sh. 45 cm. Fremstår med brugsspor og rust. Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage