Freddy Johnsen og Jostein Magerøy. Et par 'Backapp' stole. (2)

Vurdering

DKK 1.300

Roskilde

6574446

Freddy Johnsen og Jostein Magerøy. 'Backapp' ergonomisk stol. Kontorstol til styrkelse af ryg og bækkenmuskulaturen. Sadelformet sæde betrukket med sort stof. Sh. 55-72 cm. Backapp stolen har vundet den norske designpris 'Merket for god design'. Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage