Rigmor Andersen & Annelise Bjørner. Fritstående skrivebord af palisander

Vurdering

DKK 5.000

Roskilde

6572921

Rigmor Andersen & Annelise Bjørner. Skrivebord af fineret palisander, front med tre skuffer og to udtræksplader.
Fremstillet hos J.C.A. Jensen Møbelfabrik. H. 72 cm. L. 148 cm. B. 78 cm.
Fremstår med brugsspor, nogle pletter på pladen samt nogle mgl. bolte.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage