A. Michelsen. Margrethebæger, forgyldt Sterlingsølv
A. Michelsen. Magrethebæger med dekorationer af delvist forgyldt Sterlingsølv. Stemplet A. Michelsen. Mål: H. 6 cm., vægt ca.110 gr. Fremstår med gravering i bunden.