Dragsted: Lille strøbøsse og marmeladekrukke på bakke (3)

Vurdering

DKK 5.000

Hørsholm

6569805

Dragsted: Lille strøbøsse og marmeladekrukke (med glasindsats) på bakke. Alle dele stemplet Dragsted 1894/95. Brugsspor. Samlet vægt uden glasindsats 421 gram. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage