Palshus for Le Klint. Bordlampe af stentøj

Vurdering

DKK 1.200

Vejle

6572905

Palshus for Le Klint. Bordlampe af stentøj, glaseret i grønne og blå nuancer. H. inkl. montage ca. 35 cm. Stemplet under bunden. Fremstår med alm. brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage