Fransk lysekrone, midten af det 20. århundrede

Vurdering

Vejle

6572531

Fransk lysekrone i art noveau stil, fem-armet, midten af det 20. århundrede. 5 lyskilder. H. 66 cm, B. 58 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage