Seks pendler af glas (6)

Vurdering

København

6572399

Seks pendler af glas. Ø. 37 cm. H. 27 cm. Fremstår med brugsspor samt ridser. (6)

Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage