Svend Aage Holm Sørensen. Et par pendler af messing, model 6395 / 'Løget' (2)

Vurdering

DKK 3.200

Hørsholm

6566890

Svend Aage Holm Sørensen. 'Løget', et par pendler af flammeskåret messing. Udført hos Holm Sørensen, model 6395. Ø. 40 cm. Fremstår med alders- og brugsspor. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage