Søren C. Bjulff: Fiskere og fiskekoner på Gl. Strand. (cd)

Vurdering

Hørsholm

6558946

Søren C. Bjulff (1890-1958): Fiskere og fiskekoner på Gl. Strand. Sign. S.C. Bjulff. Olie på lærred. 66 x 92 cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage