Ubekendt antagelig skandinavisk kunstner: Vintereftermiddag med heste i en rundgang
Ubekendt antagelig skandinavisk kunstner: Vintereftermiddag med heste i en rundgang, 20. årh.s begyndelse. Olie på lærred, uidentificeret signatur, 68 x 89 cm, med ramme 93 x 114 cm.