Axel P. Jensen. Blomstrende frugttræ. Olie på lærred

Vurdering

DKK 1.900

Odense

6572351

Axel l P. Jensen (1885-1972), Blomstrende frugttræ. Olie på lærred, sign. og dateret Axel P. J. 38. 105x88 ( 116x96 cm.)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage