Grete Tranberg . ' Oasen' olie på lærred (cd)

Vurdering

Odense

6570339

Grethe Tanberg (f. 1947): 'Oasen', olie på lærred. Sign. på bagside G. Tranberg og dateret 2000. 30x40 cm. (36x46)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage