Lars 'Fantasiformidler' Elgidh (f. 1973): Ulveøjne i min nat. 2013.

Vurdering

DKK 4.600

Hørsholm

6570045

Lars 'Fantasiformidler' Elgidh (f. 1973): Ulveøjne. 2013. Dobbeltkomposition (dyptikon) Begge sign. og betitlede på bagsiden. Olie på lærred. U. rammer, hver 160 x 100 - i alt 200 x 160 cm. (cd) (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage