Lisbeth Ellinor. Sommerlandskab. (cd)
Lisbeth Ellinor (f. 1959). Sommerlandskab. Olie på lærred. Signeret monogram. Mont. med gallerilys. 100 x 90 cm. (104 x 90) cm. (cd)