Per Eli: Abstrakt komposition

Vurdering

DKK 3.800

Hørsholm

6570790

Per Eli (f. 1957): Abstrakt komposition. Akryl på lærred, 80 x 80 cm, sign. Per Eli -07 samt signeret på bagsiden.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage