Sven Dalsgaard. 'Fra Dagbogen'
Sven Dalsgaard (1914-1999). 'Fra Dagbogen', mixed media på krydsfiner, sign. og dateret Sven Dalsgaard 1991. 60 x 60 (63 x 63)