Svend Nielsen. Parti fra Bornholm

Vurdering

DKK 1.300

Roskilde

6564435

Svend Nielsen (1908-1993). Olie på lærred. Sign. Svend Nielsen. 40 x 50 (49 x 59) cm. (cd)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage