Ubekendt kunstner. Vinterlandskab m/ lystfiskere.

Vurdering

DKK 1.900

Odense

6569879

Ubekendt kunstner. Vinterlandskab m/ lystfiskere i baggrunden solnedgang over sneklædte bjerge. Olie på lærred. Sign. E. Herman 07. 150 x 119 cm. (155 x 124) cm.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage