Yoshio Nakajima (f. 1940). Komposition, olie på plade.
Yoshio Nakajima (f. 1940). Olie på plade monteret i ramme af grønlaseret træ. Sign. Yoshio. Mål: 27x31 cm. (47x59 cm)