Dansk møbelproducent, spisebord med udtræk, palisander (3)

Vurdering

DKK 7.000

Vejle

6572687

Dansk møbelproducent, spisebord med udtræk, udført i fineret og massiv palisander. H. Ø 120 / 220 cm. To tillægsplader a 50 cm. Fremstår med alm. slitage. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage