Magnus Olesen, sæt på seks barstole, model Pause (6)

Vurdering

DKK 5.000

Vejle

6572794

Magnus Olesen, seks barstole med stel af forkromet stål, sæde af sort, coated bøg. Model pause, stemplet. H. 81 B. 41 cm. Udstillingsmodeller med lettere brugsspor. (6)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage