Ubekendt møbelproducent, lav skænk

Vurdering

DKK 4.400

Aarhus

6571207

Ubekendt møbelproducent. Skænk af fineret bejdset træ, front med skuffer og to skydelåger, bag hvilke hylder, tilspidsede ben af massivt træ. Af nyere dato. H. 80 L. 192 D. 44 cm. Fremstår med alm. brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage