Honda CBR 400 Repsol Replica, 1991.

Vurdering

DKK 31.000

Roskilde

6569750

Honda CBR 400 Repsol Replica, 1991. Tidligere reg. nr. CB13255, stelnummer NC291000067. Registreringsdato, 31. December 1991. Afmeldt. Registreringsattest medfølger. Km tæller viser 506790. Der er ikke registreret pant i motorcyklen. 2 nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor. Fejl om mangler, senere dele. Ej testet, flad batteri. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage