Samling LP'er / grammofonplader / vinyler (ca. 62)
Samling LP'er / vinyler bestående af dansk og udenlandsk rock, Heavy metal og pop. Heraf bla. Jimi Hendrix, Pink Floyd, 3 Beatles, Dire Straits, Deep Puple, Midnight Sun, Eagles, 10 Nazareth, Status Quo, gasolin, C. V. Jørgensen. Kiss, Thin Lizzy, Beach Boys, Black Sabbath, Fleetwood Mac, Subidua m.fl. 1960/1970/1980-tallet. Ingen klassisk, opsamlinger, schlager, dansk top eller Jazz. Fremstår med brugsspor til brugsslitage samt røglugt. Fejl og mangler kan forkomme. (Ca. 62)