Arne Henriksen. Olie på lærred abstrakt kompostion. 60x80 cm.

Vurdering

Odense

6568563

Arne Henriksen ( f. 1956) . olie på lærred , abstrakt komposition . 60x80 cm. U.R. På bagside sign. Arne Henriksen og dateret 2007.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage