Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1968
Momsvare
Arne L. Hansen (1921-1909): Komposition. Litografi i farver, 1968. Sign. Lysmål: 40 x 61 cm.
Dansk Banks samlinger. (cd)