Grete Holst, To kompositioner. (2)
Grete Holst (f. 1929) To kompositioner, begge olie på lærred, bagpå sign. og dateret Grete Holst 94 62 x 52 cm. samt dateret 2000, 82 x 64 cm Uindrammet (cd) (2)